Życzenia Bożonarodzeniowe 2020

Najserdeczniejsze życzenia szczęśliwych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia, wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i rodzinnym w nadchodzącym Nowym Roku 2020 życzy naszym Partnerom, Sympatykom, oraz Członkom Stowarzyszenia Zarząd Stowarzyszenia Nowy Prokocim „Przyjaciele”

imprezy

Mikołajki 2020

Pomimo trudnej sytuacji związanej z szalejącą pandemią Covid 19, św. Mikołaj ze Stowarzyszenia Nowy Prokocim „Przyjaciele” nie mógł zapomnieć o dzieciach. Zapraszamy do zapoznania się z obszerną relacją ze spotkania mikołajkowego.

Życzenia Wielkanocne 2019

Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego Alleluja życzy Zarząd Stowarzyszenia Nowy Prokocim „Przyjaciele”

Nowości

Strona naszego Stowarzyszenia została zaktualizowana o nowe relacje z wydarzeń i imprez: Rabatki 2018 Mikołajki 2018 Malowanie Baniek 2018 Dzień patrona Szkoły Podstawowej nr 117 Zapraszamy do czytania artykułów i przeglądania zdjęć.